Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?

Go down 
5 posters

Najdraža knjiga iz Harry Potter serije je..
Harry Potter i Kamen mudraca
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap11%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Harry Potter i Odaja tajni
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap0%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Zatočenik Azkabana
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap22%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Harry Potter i Plameni Pehar
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap0%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter i Red feniksa
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap22%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Harry Potter i Princ miješane krvi
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap22%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Harry Potter i Darovi smrti
knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_lcap22%knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Ukupno glasova : 9
 

Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Emptypet srp 15, 2011 12:36 pm

Glasajte za svoju najdražu knjigu i obrazložite zašto baš ta.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Enya Arwen
Čitatelj
Čitatelj
Enya Arwen


Broj postova : 64
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Lokacija : ...somewhere in my own land of dreams...

knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Emptypet srp 15, 2011 6:27 pm

Glasala sam za Harry POtter i zatočenik Azkabana. Ne znam zašto mi je baš ova najdraža, ali jednostavno je. Prvu sam ju pročitala, uz nju se uvijek pošteno nasmijem, a i tu se pojavljuje Sirius (on mi je jedan od najdražih likova), tako da vjerojatno zbog toga...
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Emptyned srp 24, 2011 6:01 pm

Glasala za Kamen mudraca.
Prvi put sam ju pročitala s jedno 9 godina ako se ne varam, i ostavila je u meni kao djetetu, jedan veliki utisak i želju za čitanjem dalje.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Emptyned srp 24, 2011 6:08 pm

Jako teško sam se odlučila za Half Blood Prince. Iako sam ju najmanje puta pročitala, jako me dojmila zbog Voldemortove prošlosti i novih saznanja o Snapeu.
[Vrh] Go down
Spring Fairy
Knjiški moljac
Spring Fairy


Broj postova : 4
Join date : 18.07.2011
Lokacija : Nevernever

knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Emptyuto srp 26, 2011 11:41 pm

Volim sve knjige HP-a,ali zadnja mi je definitivno najbolja.Napokon se sve otkriva i ima najnapetiju radnju.A tu je i dugo ocekivani Ron i Hermione kiss. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty
PostajNaslov: Re: Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?   knjiga - Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je? Empty

[Vrh] Go down
 
Najdraža knjiga iz Harry Potter-a mi je?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Knjiga ili film
» Najdraži ljubavni par iz knjiga
» Čudesan svijet knjiga - Facebook
» Čudesan svijet knjiga- Obavijest!
» Izvorni ili domaći prijevod knjiga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Ankete-
Forum(o)Bir: