Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Knjige Susan Elizabeth Phillips

Go down 
+3
H-elly
Jayne
Penelope
7 posters

Knjige Susan Elizabeth Phillips
Anđeoska ljubav
knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_lcap50%knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
Samo moje dijete
knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_lcap25%knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Ili ti ili nitko
knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_lcap25%knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Što sam učinila zbog ljubavi
knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_lcap0%knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ovo moje srce
knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_lcap0%knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 8
 

Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyned tra 04, 2010 11:37 am

Koja vam je od ponuđenih knjiga najdraža i zašto ?
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Jayne
Čitatelj
Jayne


Broj postova : 181
Join date : 25.12.2009
Age : 30

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyuto tra 06, 2010 11:46 am

Anđeoska ljubav. Pročitala sam sada preko praznika i Ovo moje srce i Samo moje dijete, tako da sam sada uvjerena u superiornost Anđeoske ljubavi nad njenim ostalim knjigama.
Ima ono nešto, u radnji i likovima što te natjera da zavoliš cijelu knjigu i podižeš ju u knjižnici ponovno i ponovno... bounce
[Vrh] Go down
H-elly
Čitatelj
H-elly


Broj postova : 404
Join date : 22.11.2009
Age : 35
Lokacija : ~iznad oblaka~

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyuto tra 06, 2010 9:27 pm

Anđeoska naravno (to sam spomenula samo nekoliko tisća puta na ovom forumu) Smile
Sviđaju mi se likovi, radnja, osjećaji, životinje... sve se tako liepo uklapau jednu savršenu cjelinu... ponese te knjiga i kao što je Jayne napisala želiš je čitati ponovo i ponovo... pročitala sam sve SEP-ine knjige, i iako je obožaam ko spisateljicu ljubića, ni jedna druga njena knjiga (ni knjiga nekog drugog autora) nije mogla nadmašiti Anđeosku ljubav..
[Vrh] Go down
andriana0
Čitatelj
andriana0


Broj postova : 28
Join date : 01.04.2010

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyčet tra 08, 2010 12:31 am

ok prvo rofol mislim stavim ja na Samo moje djete i odnesem 33% galsova hi hi

Ok onda nakon moga glasovanja možemo zaključiti najviše se traži prva i druga opcija

Iako je Anđeoska ljubav vrh, ja sam se jako zabavila sa Samo moje djete tak da mi je žao da stoji 0 pored, cheers
mogo bi neki ludi film po tome bit ono komedija ljubav ali naravno uz manje akcije da bude za sve

I da prvo sam od nje pročitala, nemam pojma kak se zove ali ona učiteljica kaj je došla pokvarit svoju reputaciju da se nebi trebala udat za onog nekog.. uglavnom ženska je voljela naređivat
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyčet tra 08, 2010 12:34 am

andriana0 je napisao/la:
ok prvo rofol mislim stavim ja na Samo moje djete i odnesem 33% galsova hi hi

Da, ovoga nije anketa baš nešto mjerodavna ali poslužit će svrsi. Laughing
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
H-elly
Čitatelj
H-elly


Broj postova : 404
Join date : 22.11.2009
Age : 35
Lokacija : ~iznad oblaka~

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyčet tra 08, 2010 12:58 pm

andriana0 je napisao/la:

Iako je Anđeoska ljubav vrh, ja sam se jako zabavila sa Samo moje djete tak da mi je žao da stoji 0 pored, cheers
mogo bi neki ludi film po tome bit ono komedija ljubav ali naravno uz manje akcije da bude za sve

I da prvo sam od nje pročitala, nemam pojma kak se zove ali ona učiteljica kaj je došla pokvarit svoju reputaciju da se nebi trebala udat za onog nekog.. uglavnom ženska je voljela naređivat

Knjiga se zove : Ti si dobro znao tko sam ja

a što se tiče SMD je meni najdraža knjiga odmah poslije Anđeoske, (baš zbog tih smješnih ispada među glavnim likovima, prejaki su) ali kako sam se morala odlučiti samo za jednu ipak je Anđeoska prevladala... Smile
[Vrh] Go down
hadasa
Knjiški moljac
hadasa


Broj postova : 6
Join date : 27.08.2010
Age : 32

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptysub kol 28, 2010 7:23 pm

Jayne je napisao/la:
Anđeoska ljubav. Pročitala sam sada preko praznika i Ovo moje srce i Samo moje dijete, tako da sam sada uvjerena u superiornost Anđeoske ljubavi nad njenim ostalim knjigama.
Ima ono nešto, u radnji i likovima što te natjera da zavoliš cijelu knjigu i podižeš ju u knjižnici ponovno i ponovno... bounce
slažem se....iako mi Anđeoska ljubav nije najdraža,definitivno spada u najbolje.....a,ovo za knjižnicu....ne sjećam se kad sam prošla pored Njezinih knjiga i nisam i dotakla...nikad,zapravo Smile....Phillips je jedna od Kraljica ljubića
[Vrh] Go down
Hyacintho
Knjiški moljac
Hyacintho


Broj postova : 18
Join date : 05.09.2012
Lokacija : Gdje se zvijezde kao ptice gnijezde,tamo gdje je sve po mom.

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptysri ruj 05, 2012 10:07 pm

Trenutno mi je najdraža njena Anđeoska ljubav, a nakon nje Što sam učinila zbog ljubavi.
I Dođi i poljubi me je super.
Ma sve su super Very Happy

Voljela bih pročitati Samo moje dijete.
[Vrh] Go down
medina




Broj postova : 3
Join date : 25.06.2013
Age : 28

knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Emptyuto lip 25, 2013 1:31 pm

po meni najbolja je Ili ti ili niko
[Vrh] Go down
Sponsored content





knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty
PostajNaslov: Re: Knjige Susan Elizabeth Phillips   knjige - Knjige Susan Elizabeth Phillips Empty

[Vrh] Go down
 
Knjige Susan Elizabeth Phillips
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vampirske knjige
» Koje knjige najčešće čitate na plaži?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Ankete-
Forum(o)Bir: